AKILLI ÇÖZÜM MERKEZİ

Soyağacı (My Genealogy)

Aktifleştirme için, Kişisel Sponsorluk ve Perakende Satın Alma Kaynaklı İş Hacmini (BV) birleştirebilir miyim?
Evet, bu, aktifleştirmenin üç yolundan biridir – Perakende Satış ve Kişisel Satın Alımların veya Nitelikli Doğrudan Yönlendirmenin birlikte bulunması.
Aktifeştirme için 1000BV satın alıp izleme merkezimin her iki tarafının alt kısmına yerleştirebilir miyim?
Evet. BT, kişisel satın alımlarından gerekli minimum BV’yi (500BV) tahsis ederek izleme merkezini aktifleştirebilir.
İzleme merkezimi nasıl aktifleştirebilirim?
Nitelikli BT kendi Temsilciliğini 3 şekilde aktifleştirebilir:

1. Perakende Satış – BT, perakende satışlarından BV elde eder ve BT’nin izleme merkezlerinden herhangi birinin her bir tarafında en az 500 BV tahsis eder;
2. Perakende Satış ve Kişisel Satın Alımların Birleşimi
Perakende Satış kaynaklı BV ve kişisel tüketim amacıyla QNET ürünlerinin BT tarafından satın alınması ile elde edilen BV’nin veya aktif doğrudan yönlendirmenin birleşimi yoluyla BT’nin izleme merkezinin her iki tarafında minimum 500 BV tahsis edin.
3. Doğrudan Yönlendirme – BT’nin İzleme merkezlerinden herhangi birine taraf başına en az bir Aktif Doğrudan Yönlendirme gösterin

Kendini Aktifleştirme nedir?
“Kendini Aktifleştirme “, BT’nin perakende satış üzerinden veya kişisel tüketim amacıyla QNET ürünlerinin satın alınmasından elde ettiği BV ile Temsilciliğin aktifleştirilmesi için bir yöntemdir.

Kalifiye İzleme Merkezi ne anlama geliyor?
Kalifiye izleme merkezi, Birincil izleme Merkezinde (TC001) Perakende Satış veya kişisel tüketim amacıyla ürün satın alımı sayesinde en az 500 BV’ye sahip olan BT anlamına geliyor.