MEVZUAT UYUMU

QNETPRO nedir?
Video izle

Yükselen birçok ekonomide doğrudan satış sektörünün öncüsü ve sesiyiz ve bu sorumluluğu ciddiye alıyoruz. Misyonumuz, distribütörlerimiz işlerini yürütürken en yüksek standartları sürdürmeleri için eğitmek, bilgilendirmek ve geliştirmektir. Kalkınan girişimciler, sadece finansal olarak bağımsız olmalarına yardımcı olan bir iş inşa etmiyorlar; bir değişim dalgasına liderlik ediyorlar.

Profesyonel ve sürdürülebilir bir iş kurmada büyüyen distribütör ağımızı desteklemek için QNETPRO adında bir program oluşturduk..

QNETPRO kapsamında, eğitim programları, çevrimiçi seminerler düzenliyor, sosyal medya kampanyaları ve videolar aracılığıyla farkındalık yaratıyor, çevrimiçi ve çevrimdışı kanallar aracılığıyla eğitim materyalleri sağlıyor ve distribütörlerimize gelişen bir sektörün ön saflarında yer alma gururunu aşılamaya yardımcı oluyoruz.

#QNETPRO KONUŞMALARI

QNET’teki başarılı ve ünlü ağ pazarlama liderleriyle bir dizi röportaj yapıyoruz. Gerçek hayattaki başarı öyküleri aracılığıyla, Bağımsız Temsilcilerimizi dürüst ve profesyonel uygulamalarla uzun vadeli işler kurmaya teşvik ediyor ve ilham veriyoruz.

#QNETPRO

Videolar

Doğrudan satış sektörünü anlamanıza ve QNET işi hakkındaki soruları yanıtlamanıza yardımcı olacak bir dizi video.

#QNETPRO

Eğitim Sunumu

QNET’in Politikalarını ve Prosedürlerini ve Etik Kurallarını anlaşılması kolay terminolojiler ve kısaltılmış içerikle basitleştiriyoruz.

#QNETPRO

Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler Kılavuzu

İşleri doğru şekilde yaptığınızdan emin olmak için hızlı ve anlaşılır bir liste.

#QNETPRO

Kitapçık

Profesyonel network (ağ) pazarlamasının temellerini öğrenmek için kullanışlı kılavuzunuz.

QNET’in 10 Kırmızı Çizgisi

Reşit Olmayan Kişilerin Kaydedilmesi

QNET, İş ve Ödeme Planı hakkında yalan söylemek

Yasadışı transfer veya Muhtemel Müşterileri özgür iradeleri dışında elde tutmak

Muhtemel Kişilerin Pasaport/Kişisel Belgeleri veya Cep Telefonlarına El konulması

Bir Potansiyel Müşteriyi BT olarak kaydolmaya / veya ürün satın almaya zorlamak

Muhtemel Müşterileri / Alt sıradakileri kandırmak

Kayıt sürecini manipüle etmek

Ülke yasalarını veya QNET kurallarını ihlal ederek bir Bağımsız Temsilci (BT) ofisi kurmak

QNET'i Kötüye Kullanmak

QNET'i herhangi bir itibarsızlaştırma içerisine sokmak

Etik Kurallar
Bağımsız Temsilci Etik Kurallar, QNET İlkeler & Prosedürler ve anlaşmalara her zaman uymalıdır.
Sıkça Sorulan Sorular

QNET ile ilgili, iş fırsatları, ürünler ve hizmetler hakkındaki tüm sorularınız için Sıkça Sorulan Sorular’dan bilgi edinebilirsiniz.

#QNETPRO Eylemle

Sorumluluğu Yedekleme

QNET’te, konuşmayı yürütmeye inanıyoruz. QNET’in Davranış Kurallarına tam olarak uymayı ve Politika ve Prosedürlerimize uymayı şart koşuyoruz. Doğrudan satış endüstrisinin birçok yükselen ekonomide tercih edilen bir meslek haline geldiği bu zamanda, yüksek standartlar belirlemek bizim için önemlidir. Politikalarımıza ve Davranış Kurallarımıza yönelik ihlalleri çok ciddiye alıyoruz. Son 3 yılda QNET, uyumsuzluk, politika ihlalleri veya etik olmayan uygulamalar nedeniyle 30’dan fazla ülkede çok sayıda distribütörü feshetti.

QNET işinin veya ürününün bir politika ihlalini veya yanlış beyanını dikkatimize sunmak isterseniz, lütfen aşağıdaki adrese bir e-posta gönderin:

[email protected]