QNET İÇİN DEĞERLİSİN

Sürdürülebilir Değişim İçin Birlikte Çalışıyoruz

Kurucularımız her zaman sadece finansal başarının çok ötesine geçen bir hedefe doğru çalışma ihtiyacını savundular. İnsanlar dünyada kalıcı bir değişim yaratmaya çalışırken paranın sadece bir yan ürün olduğuna inanıyorlar. Bu idealler, QI Group’un sosyal etki girişimi olan RYTHM Vakfı’nın can damarı haline geldi.

RYTHM Vakfı, stratejik ortaklıklar, çalışan gönüllülüğü ve toplum hizmeti yoluyla faaliyet gösterdiğimiz topluluklara yatırım yapmaktadır. Vakıf, herkes için daha iyi ve daha sürdürülebilir bir geleceğe ulaşma planı sağlayan Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri (SKH) tarafından yönlendirilmektedir.

QNET AİLESİ İLE RYTHM KAVRAMI BİRBİRİNE BAĞLIDIR:

-DÜNYAYA DEĞER KATMAK İÇİN KENDİNİ GELİŞTİR-

RYTHM, QNET’in DNA’sının doğal bir parçasıdır

QNET Çalışanları, yerel topluluklarında gönüllülüğe en az 16 saat bağışta bulunur. Bu gönüllülük girişimleri plaj temizliğinden ağaç dikmeye, evsizlere yiyecek dağıtımından yaşlılar için evlerin temizlenmesine ve boyanmasına kadar yardımcı olmayı ve özellikle özel ihtiyaçları olan çocuklarla çalışmayı kapsamaktadır.

HERKES İÇİN EĞİTİM

Eğitimin toplumsal dönüşüm için katalizör olduğuna inanıyoruz. Her çocuğa, bilgi ve öğrenme adına potansiyellerini ortaya çıkarması için eşit erişim ve fırsat verilmelidir.

CİNSİYET EŞİTLİĞİ

İlerici bir toplumun, kadınların ve erkeklerin her düzeyde eşit fırsatlar yaşadıkları bir toplum olduğuna inanıyoruz.

 

SÜRDÜRÜLEBİLİR TOPLUM GELİŞTİRME

Sadece maddi gelirleri değil, insanları ve gezegeni eşit şekilde destekleyerek günümüzün ekonomik, çevresel ve sosyal ihtiyaçları konusunda (gelecek nesillerin ihtiyaçlarından ödün vermeden) duyarlıyız.

Her yıl okyanuslara yaklaşık

8 milyar KİLOGRAM

plastik atık giriyor

QNET olarak

PLASTİĞE HAYIR demeye karar verdik!

2020 yılı itibari ile tüm ofislerimizde TEK KULLANIMLIK PLASTİK kullanımına son verdik.

2025 yılına kadar tamamen plastiksiz olmayı hedefliyoruz!

RYTHM VAKFI’NI KUTLUYORUZ

QNET, farklı bölgelerdeki yerel topluluklarda somut bir fark yaratmak için dünyanın dört bir yanındaki gelişmekte olan ülkelerde bir dizi projede RYTHM Vakfı ile yakın iş birliği içinde çalışır.

QNET, sadece maddi olarak katkı sağlamaya değil, sürece dahil olmaya ve birlikte sürdürülebilir değişim için çalışmaya inanır.

RYTHM Vakfı aracılığıyla QNET tarafından desteklenen projeler hakkında daha fazla bilgi için lütfen web sitesini ziyaret edin.