EĞİTİM

KENDİNİZİ İŞ KURMAK VE LİDER OLMAK İÇİN GEREKEN BECERİLER İLE DONATIN

Geleneksel üniversite diplomaları bir zamanlar eğitim başarısının zirvesi olarak görülüyordu, ancak sürekli değişim ve evrimin yaşandığı bir dünyada artık yeterli değiller. Yaşam boyu öğrenmeye bağlılık gösteren ve yeni gelişmelere ayak uydurmanıza olanak tanıyan mikro yeterlilikler öne çıkıyor. QNET’in e-öğrenme kursları portföyü qLearn ile eğitim eğlenceli, etkileşimli ve her yerden kolayca erişilebilir.

qLEARN

Bugün Öğren, Yarının Lideri Ol

 

Beceri odaklı kurslarımız, kendi işinizi başlatmak ve yürütmek için gerekli uzmanlık ve bilgileri öğretir. Hevesli girişimciler için oluşturulup potansiyelinizi optimize etmek için tasarlanmış bu bilgiler hem kariyerinize hem de günlük yaşamınıza uygulanabilir. Platform 3 dilde mevcuttur: Türkçe, İngilizce ve Arapça (dahası da eklenecek!).

Öğrenme süreci animasyonlu videolar, sürükle ve bırak pekiştirme alıştırmaları ve farklı multimedya türlerini içerir – Bunların tümüne cep telefonunuzdan, dizüstü bilgisayarınızdan veya masaüstünüzden, yani her yerden erişebilirsiniz. Etkili, etkileşimli ve eğlenceli!

 

Hem kişisel hem de mesleki gelişim için çok çeşitli e-öğrenme programları ile dijital çağdaki hevesli her girişimci için eğitim platformu.

Sertifikalı Ağ Pazarlamacısı

Atik Yönetim

Siber Güvenlik ve Bilişim

Değişim Yönetimi

İşletme Yönetimi

Diğer Kurslar

qLearn HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ