AKILLI ÇÖZÜM MERKEZİ

Seviyelerin Korunması & Seviye Yükselme

Ödeme Seviyesi Korunması nedir?
“Ödeme Seviyesi Korunması”, bir BT’nin Platinum Star ve üzeri basamaklara terfi etmek için aylık basamak gereksinimlerini karşılaması için gereken ay sayısı anlamına gelir.

Ödeme Planındaki en düşük seviye nedir?
Ödeme Planındaki en düşük seviye Bronze Star seviyesidir.
Seviye atlamam mümkün mü?
Hayır, BT’nin seviye atlamasına müsaade edilmez. Bir sonraki seviyeye geçmek için tüm seviye gereksinimlerini yerine getirmeniz gerekir.
Mevcut Ödeme Basamağıma göre ödeme almaya devam edebilmek için her ay Seviye Yükselme gereksinimlerimi yerine getirmeli ve sürdürmeli miyim?
Evet, Gold Star ve üzeri için Aylık Seviye Korumasını yakalayamayan bir BT, başarı düzeyine bağlı olarak daha düşük bir Ödeme Seviyesine geriletilir, ancak Silver Star seviyesinin altındaki bir Basamağa düşmez.
Seviye Yükselme nedir?
Seviye Yükselme”, sabit bir Aylık dönem içinde; P&P, Ek 1, Program 3’te belirtilen yeni seviye için tüm gereksinimleri karşıladığında BT’nin yeni bir Seviyeye yükseltileceği anlamına gelir.
Seviye Yükselmesi için yeni kazandığım Doğrudan Yönlendirmelerden herhangi bir fazla İş Hacmini (BV) taşıyabilir miyim?
Evet, BV direkt olarak Doğrudan Yönlendirilen Perakende Müşterileri ve Doğrudan Yönlendirmeler sayesinde (yeni ve mevcut) biriktirilebilir. Direkt BV, işlem tarihinden bir (1) yıl sonrasına kadar ileriye taşınabilir.
Sanal Ofis sayfamda Basamak Yükselme sürecimi nasıl takip edebilirim?
Sanal ofis sayfanıza giriş yapın, Benim Etkinliğim ve Performansım / Rank Dashboard kısmını seçin.
Seviye Yükselmede QNET ürünlerinin kişisel olarak satın alınması veya perakende satış yoluyla elde edilen fazla Tekrar Satış Puanlarını (RSP) ileriye taşıyabilir miyim?
Evet, QNET ürünlerinin kişisel olarak satın alınması veya perakende satış yoluyla elde edilenler Kişisel RSP’dir ( RSP perkande satıştan elde ediliyor mu) ve işlem tarihinden itibaren bir (1) yıl sonrasına kadar ileriye taşınabilir. 50 Kişisel RSP, Bronz Star ve Silver Star için seviye yükselmesi ve koruması için isteğe bağlı bir gerekliliktir.