Anasayfa / QNET İçin Değerlisin

QNET İçin Değerlisin

QNET kalbinde güçlü bir amaç taşımaktadır. Çalışanlarımız ve Bağımsız Temsilcilerimiz, RYTHM (İnsanlığa Yardım Etmek İçin Kendini Yükselt) kavramı ile birbirimize bağlandığımızı bilir.

Kurucularımız daima ekonomik başarının ötesinde bir hedefe yönelik çalışma ihtiyacını savunmuştur. İnsanlar yaşamlarında sürekli değişimin peşinden giderken paranın sadece bir yan ürün olduğuna inanırlar. Bu idealler, QI Group'un sosyal etki girişimi olarak hizmet veren RYTHM Foundation'ın yaşam kaynağı olacak şekilde büyümüştür.

RYTHM Foundation stratejik ortaklıklar, gönüllü çalışanlar ve topluluk hizmeti üzerinden çalıştığımız topluluklara yatırım yapar. Dernek, herkes için daha iyi ve sürdürülebilir bir gelecek sağlanması amacıyladetaylı projeler sunan Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri (SKH'ler) ile yönetilmektedir.

Tüm projelerimiz aşağıdaki SKH'lere bağlıdır

  • SKH 4: Herkes için kapsayıcı ve adil kaliteli eğitim sağlamak ve yaşam boyu öğrenme fırsatlarını teşvik etmek.
  • SKH 5: Tüm kadınlar için cinsiyet eşitliği elde etmek ve güçlendirmek
  • SKH 8: Herkes için uzun süreli, kapsayıcı ve sürdürülebilir ekonomik büyümeyi, üretken istihdamı ve saygın bir işi teşvik etmek
  • SKH 11: Şehirleri ve insan yerleşimlerini kapsayıcı, güvenli, dayanıklı ve sürdürülebilir hale getirme
  • SKH 17: Hedefler için Ortaklıklar

QNET, yerel topluluklarda fark ortaya koymak için gelişmekte olan ülkelerdeki bir dizi proje üzerinde RYTHM Foundation ile yakın biçimde çalışır. QNET sadece çek yazmaya değil dâhil olmaya ve sürdürülebilir değişime yönelik çalışmaya inanır.

QNET’in RYTHM Foundation üzerinden desteklediği projeler hakkında daha fazla bilgi için lütfen web sitesini ziyaret edin.
CREDIT CARDS ACCEPTED