Şimdi sizi Kayıt Sayfasına yönlendiriyoruz. Mevcut bir Bağımsız Temsilci (BT) iseniz, lütfen Sanal Ofisinizde oturum açın. Başka başvuru(lar) göndererek BT'liğinizi yinelemenize izin verilmediğinin farkında olun. BT'liğin yinelenmesi şirketin İlkeler ve Prosedürlerini ihlal eder. Böyle bir ihlali gerçekleştiren bir BT, şirketin BT'liğin bu gibi bir yinelenmesini düzeltmek için uygun gördüğü herhangi bir eyleme tabi olur.Kabul Et ve Kaydol

Çık ×

×

Şimdi sizi PERAKENDE eStore'a yönlendiriyoruz. Mevcut bir Bağımsız Temsilci (BT) iseniz, lütfen Sanal Ofisinizde oturum açın.Alışverişe devam et

Çık

×
Anasayfa / ŞİRKETİMİZ / Bağlantıda Kalın

QNET Mobile

 

Sanal Ofisiniz artık mobil bir ofis! QNET Mobile ile, ev çalışma alanınızdan kurtulacak ve hareket halinde QNET İşinizi yapmakta özgür olacaksınız.

En sevdiğiniz tüm Sanal Ofis işlevlerini mobil cihazınız için kullanımı kolay bir uygulamaya doldurduk. QNET Mobile'ı kendiniz için kullanabilir ya da muhtemel bir müşterinin kaydolmasına yardımcı olabilir ve sadece altı adımda ilk satın almayı gerçekleştirebilirsiniz!

 

Desteklenen Cihazlar

 

QNET Mobile iOS App Store ve Android için Google Play'den indirilebilir.

 

Video Bilgi GörseliSunum

 

QNET Tools

 

Başarılı bir QNET Bağımsız Temsilcisi olmak, akıllı göründüğünüzde ve akıllı çalıştığınızda çok daha kolaydır! Elinizin altında doğru araçlarla profesyonel olun.

 

QNET Tools, QNET İş Planlayıcısı, QNET Ürün Portföyü, QNET Şirket Profilinin en son dijital sürümlerini ve aspIRe dergisinin en son sayılarını satın almak için hareket halinde kullandığınız uygulamanızdır. Gittiğiniz her yere iş araçlarınızı da götürün.

 

İngilizceye ek olarak, seçili yayınlarda Arapça, Fransızca ve Rusça kaynaklar da bulacaksınız.

 

Destek:

QNET Tool Uygulaması sadece iOS App Store ve Android tabletler ve desteklenen telefonlar için Google Play'den indirilebilir.