Şimdi sizi Kayıt Sayfasına yönlendiriyoruz. Mevcut bir Bağımsız Temsilci (BT) iseniz, lütfen Sanal Ofisinizde oturum açın. Başka başvuru(lar) göndererek BT'liğinizi yinelemenize izin verilmediğinin farkında olun. BT'liğin yinelenmesi şirketin İlkeler ve Prosedürlerini ihlal eder. Böyle bir ihlali gerçekleştiren bir BT, şirketin BT'liğin bu gibi bir yinelenmesini düzeltmek için uygun gördüğü herhangi bir eyleme tabi olur.Kabul Et ve Kaydol

Çık ×

×

Şimdi sizi PERAKENDE eStore'a yönlendiriyoruz. Mevcut bir Bağımsız Temsilci (BT) iseniz, lütfen Sanal Ofisinizde oturum açın.Alışverişe devam et

Çık

×
Anasayfa / ŞİRKETİMİZ / Doğrudan Satış Sektörü

Doğrudan Satış Endüstrisi

Doğrudan Satış nedir?
Doğrudan satış, geleneksel perakende konumundan uzakta, ürün ve/veya hizmetlerin müşterilere doğrudan dağıtımı ve satışı için şirketlere alternatif bir kanal sağlayan, gelişmekte olan ve heyecan verici bir endüstridir. Endüstri, çok düzeyli pazarlama ve ağ pazarlaması bunlardan ikisi olmak üzere, çeşitli dağıtım yöntemlerini kullanır. 


Gelişen pazarlarda orta sınıfın yükselişi, teknolojik yenilikler ve kapitalizm üzerindeki kısıtlamaların rahatlaması bu endüstride büyük bir büyümeyi tetiklemiştir. Pazar tabanlı ekonominin faydalarını daha fazla insan keşfettikçe, girişimcilik serpilmiştir.

 

Dünya Doğrudan Satış Kurumları Federasyonu'dan alınan 2014 rakamları, www.wfdsa.org

Tüm bunlar QNET'te nasıl işe yarar?
QNET'te, ağ çalışanlarımıza ‘Bağımsız Temsilciler’ ya da kısaca BT'ler deriz.

 

Güvenli, sağlam ve güvenilir çevrimiçi mağazamız ile tüm dünyadan müşterilerimiz tarafından satın alınan, iyice araştırılmış ve dikkatlice geliştirilmiş özel bir dizi ürün sunarız.


Müşterilerimiz:

  1. Perakende Müşteriler – Ürünlerimizi düzenli olarak satın alan ancak doğrudan satışın iş yanına katılmayanlar.
  2. Potansiyel BT'ler – Ürünlerimizi satın alan ve iş fırsatına kaydolanlar.
  3. Mevcut BT'ler – Güçlü bir ağ pazarlama işinin kurarken ürünlerimizi düzenli olarak satın alanlar.

 

Ödeme Planımız:

QNET benzersiz, kendini kanıtlamış ve tekrar edilebilir bir ödeme planı sunar. Plan, ürünlerimizi tanıtmaları ve potansiyel BT'lere iş fırsatı için üye olmalarını tavsiye etmeleri için, BT'lerimize komisyonlar ve teşvikler öder.