Şimdi sizi Kayıt Sayfasına yönlendiriyoruz. Mevcut bir Bağımsız Temsilci (BT) iseniz, lütfen Sanal Ofisinizde oturum açın. Başka başvuru(lar) göndererek BT'liğinizi yinelemenize izin verilmediğinin farkında olun. BT'liğin yinelenmesi şirketin İlkeler ve Prosedürlerini ihlal eder. Böyle bir ihlali gerçekleştiren bir BT, şirketin BT'liğin bu gibi bir yinelenmesini düzeltmek için uygun gördüğü herhangi bir eyleme tabi olur.Kabul Et ve Kaydol

Çık ×

×

Şimdi sizi PERAKENDE eStore'a yönlendiriyoruz. Mevcut bir Bağımsız Temsilci (BT) iseniz, lütfen Sanal Ofisinizde oturum açın.Alışverişe devam et

Çık

×
Anasayfa / ŞİRKETİMİZ / Kurumsal Sosyal Sorumluluk

TEGV (Turkish Education Volunteers) Foundations, Turkey

Yurtdışında olduğu gibi Türkiye’de de sosyo-ekonomik açıdan dezavantajlı çocukların hayatına pozitif değer katmak için çalışmalar yürüten QNET Türkiye ekibi, 15 Kasım 2015 Pazar günü gerçekleşen İstanbul Maratonu’nda “Koruncuk Vakfı” (Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı) için koştu.

Milyonlarca kalbe dokunuyor...

QNET'in kalbinde güçlü bir amaç yatar. Çalışanlar ve Bağımsız Temsilciler RYTHM (Raise Yourself To Help Mankind) (İnsanlığa Yardım Etmek İçin Kendini Yükselt) kavramı ile birbirimize bağlandığımızı bilir. 

 

Kurucularımız daima ekonomik başarının ötesinde bir hedefe yönelik çalışma ihtiyacını savunmuştur. Paranın ilk olarak insanların yaşantılarını yükseltmek için ve kalıcı bir etki bırakmak için kullanılması gereken bir araç olduğuna inanırlar. Bu idealler RYTHM Foundation ve Malezya kısmı Vijayaratnam Foundation'ın yaşam kaynağı olacak şekilde büyümüştür. Her iki Kurum QNET'in yardımseverlik teşvikleri için uygulayıcı ortaklar olarak hizmet vermektedir.

 

Tüm projelerimiz dört temele dayanır:

  • Eğitim
  • Topluluk Gelişimi
  • Sanat ve Kültür
  • Çevre

 

QNET, çalıştığımız topluluklarda fark ortaya koymak için gelişmekte olan ülkelerdeki bir dizi proje üzerinde RYTHM Foundation ile yakın biçimde çalışır. QNET sadece çek yazmaya değil dahil olmaya ve sürdürülebilir değişime yönelik çalışmaya inanır   

 

Temel Teşvikler ve Ortaklıklar

TAARANA

 

QNET'in çalışanları ve Bağımsız Temsilcileri, Malezya'daki Vijayaratnam Foundation tarafından kurulmuş, özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklar için bir okul olan Taarana'ya cömertçe katkıda bulunur.

 

Sanskritçede "uyanış" anlamına gelen Taarana, farklı türde gelişim gecikmesi rahatsızlığı ile yüzleşen yaşları üç ila 15 arasında değişen küçük çocuklar için özel programlar ve eğitim imkanları sunarak, Malezya'da türünün tek örneğidir.

 

 

QNET'in desteğiyle okul ilerleme kaydetmeyi sürdürür ve topluma sorunsuz geçişlerinde ve daha iyi hayatlar yaşamalarında öğrencilere yardımcı olan daha fazla uzmanlaşmış hizmetler sağlar.  

Rashid Centre

 

QNET 2013'te, engelli gençler için dünya standardında bir gençlik gelişim ve eğitim merkezi olan Dubai merkezli Rashid Perdiyatri Merkezi ile bir dostluk anlaşması imzaladı. Bu ortaklık, QNET'in, müzik, dans, kültür ve mesleki beceriler alanında Centre'ın çeşitli teşviklerini desteklemesini ve fon artırma fırsatları oluşturmasını sağladı.

 

QNET, 2014'ün başlarında bir grup genç öğrenci için Rashid Centre'dan Malezya'ya bir kültürel değişim programına sponsor oldu; burada, Vijayaratnam Foundation tarafından fon sağlanan ve yönetilen, özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklar için bir okul olan Taraana tarafından misafir edildiler.

 

Rashid Centre

 

QNET, çarşaflar, parfümler ve geleneksel bir koku olan Oud gibi, öğrenciler tarafından tasarlanan ve üretilen ürünleri satın alarak ve bunları doğrudan satış e-Ticaret platformumuz ile satarak da Rashid Centre'ı destekler. Bu uzun süreli teşvik, becerileri ve yetenekleri açısından yetenekli öğrencilere küresel tanınma sağlarken, Centre'ın kendisi için fon arttırmasına yardımcı olacaktır.

 

Arshaya Home

 

QNET, RYTHM Foundation ile, Tamil Nadu'daki (Hindistan) Madurai'de ve çevresinde yardıma ihtiyacı olanlar, evsizler, hastalar, yaşlılar ve zihinsel engelliler ve yoksullar için barınak, gıda ve bakım sağlama konusunda yorulmaksızın gösterdiği çabaları açısından CNN'in 2010'da ilk on kahramanından bbiri olan Narayanan Krishnan'ı destekler.

 

QNET, 9 Mayıs 2013'te resmi olarak açılan, Nagatheertham, Kodimangalam köyündeki 60.000 feet karelik bir yerleşke olan Akshaya Home'un inşaatına yönelik katkıda bulunmuştur.

 

Arshaya Home

 

Bu yerleşkedeki sekiz binadan birine, desteğimizi takdir etmek için RYTHM Bloğu adı verilmiştir. RYTHM Bloğu, her gün 400'ün üzerinde insana üç öğün ve çay sunulan, 3.000 feet kare ölçümünde mutfak, yemek salonu ve depo alanlarını barındırır.

 

RYTHM Foundation ve Vijayaratnam Foundation'ın diğer teşvikleri hakkında daha fazla bilgiyi şuradan alabilirsiniz:
http://www.rythmfoundation.org
http://www.vijayaratnam.org.my