Şimdi sizi Kayıt Sayfasına yönlendiriyoruz. Mevcut bir Bağımsız Temsilci (BT) iseniz, lütfen Sanal Ofisinizde oturum açın. Başka başvuru(lar) göndererek BT'liğinizi yinelemenize izin verilmediğinin farkında olun. BT'liğin yinelenmesi şirketin İlkeler ve Prosedürlerini ihlal eder. Böyle bir ihlali gerçekleştiren bir BT, şirketin BT'liğin bu gibi bir yinelenmesini düzeltmek için uygun gördüğü herhangi bir eyleme tabi olur.Kabul Et ve Kaydol

Çık ×

×

Şimdi sizi PERAKENDE eStore'a yönlendiriyoruz. Mevcut bir Bağımsız Temsilci (BT) iseniz, lütfen Sanal Ofisinizde oturum açın.Alışverişe devam et

Çık

×
Anasayfa / FIRSAT / Başarı Hikayelerimiz

Ben QNET'in Canlı Bir Kanıtıyım

İnsanların QNET'in bir parçası olmak hakkında neden bu kadar tutkulu olduğunu hiç merak ettiniz mi? Neden yaptıkları şeye fazlasıyla inanıyorlar?

Dışarı çıkıp dünyanın farklı bölümlerinden farklı insanlarla konuşmaya ve hikayelerini bizimle paylaşmalarını istemeye karar verdik. QNET'in onlar için ne anlam ifade ettiğini anlamak istedik.

QNET umudu, hayalleri elde etmeyi, çocukları için güvenli bir geleceği ve kendilerinden daha büyük bir şeyin parçası oldukları inancını temsil ediyor.

 

Bu insanların çoğu için sadece bir şirket ya da işletme değiliz. QNET, onların bir parçası ve onların bir parçası da QNET.

 

Onlar, QNET'in canlı kanıtları.

 

 


Neden olduğunu izleyin.

 

Başarı Hikayelerimiz