'

Şimdi sizi Kayıt Sayfasına yönlendiriyoruz. Mevcut bir Bağımsız Temsilci (BT) iseniz, lütfen Sanal Ofisinizde oturum açın. Başka başvuru(lar) göndererek BT'liğinizi yinelemenize izin verilmediğinin farkında olun. BT'liğin yinelenmesi şirketin İlkeler ve Prosedürlerini ihlal eder. Böyle bir ihlali gerçekleştiren bir BT, şirketin BT'liğin bu gibi bir yinelenmesini düzeltmek için uygun gördüğü herhangi bir eyleme tabi olur.Kabul Et ve Kaydol

Çık ×

×

Şimdi sizi PERAKENDE eStore'a yönlendiriyoruz. Mevcut bir Bağımsız Temsilci (BT) iseniz, lütfen Sanal Ofisinizde oturum açın.Alışverişe devam et

Çık

×
Anasayfa / FIRSAT / Ödeme Planı

Q10'e Hoş Geldiniz
QNET'in Süper Hibrid Ödeme Planı

İYİ BİR YAŞAMA SAHİP OLMAK, TERCİH EDİLİP, ZAMAN AYRILARAK ULAŞILABİLECEK BİR ÖZGÜRLÜK VE ÖZELLİKTİR.

Q10 İLE KAZANMANIN 10 YOLU

Bazılarımız her ay faturalarımızı yük olmadan ve yeterli param var mı diye endişelenmeden ödemek ister. Diğerlerinin aile fertlerine ya da yakınlarına ve anlamlı yollarla topluluklara yardım etme vizyonu vardır. Ve tabii ki bazen bazılarının hiçbir şeyi dert etmeden tatil yaparak dinlenme hayali vardır. Bunlar sadece hayal değildir; doğru işi yapıp çok çalışarak gerçeğe dönüşecek şeylerdir. Q10, QNET 10’un Gücü super hibrid dengeleme planı hayallerinize ulaşma ve daha fazlasında size yardımcı olacak.

 

 

Siz kendinize yaptığınız bir işin içindesiniz ama kendiniz için yaptığınız iş değil. QNET’in çok önemli bir değeri olan Q10 ile sizi dinamik dengeleme planıyla hayallerinizi yaşama ve refahınızı inşa etme ile ödüllendireceğiz.

10 kazanç kanalına ek olarak, planın en güçlü yanı daha fazla yaratabilme görüşüne sahip olma! DAHA yoğun, DAHA çok kazanç, DAHA sık. Tek yapman gereken kilit noktalara yoğunlaşmak: Referans Olma, Tekrar, Yükselme ve Devam Ettirme.

Q10 Rehberiniz – QNET Super Hibrid Ödeme Planı