Şimdi sizi Kayıt Sayfasına yönlendiriyoruz. Mevcut bir Bağımsız Temsilci (BT) iseniz, lütfen Sanal Ofisinizde oturum açın. Başka başvuru(lar) göndererek BT'liğinizi yinelemenize izin verilmediğinin farkında olun. BT'liğin yinelenmesi şirketin İlkeler ve Prosedürlerini ihlal eder. Böyle bir ihlali gerçekleştiren bir BT, şirketin BT'liğin bu gibi bir yinelenmesini düzeltmek için uygun gördüğü herhangi bir eyleme tabi olur.Kabul Et ve Kaydol

Çık ×

×

Şimdi sizi PERAKENDE eStore'a yönlendiriyoruz. Mevcut bir Bağımsız Temsilci (BT) iseniz, lütfen Sanal Ofisinizde oturum açın.Alışverişe devam et

Çık

×
Anasayfa / FIRSAT / Ödeme Planı

QNET ÖDEME PLANI

Sürdürülebilir bir iş ve gelir REFERANS OL, TEKRARLA, YÜKSEL VE KORU disiplinlerini geliştiren ve uygulayan her QNET Bağımsız Temsilcisinin ulaşabileceği bir şeydir.

QNET ÖDEME PLANI

QNET'te tüm dünyadaki müşterilerimizin hepsine birinci sınıf kalitede ürünler ve hizmetler sunmayı birinci önceliğimiz kılarız ve QNET ürünlerini onların yaşamlarının bir parçası haline getirmek misyonumuzdur. Bizi farklı kılan şey, bu ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sattığınız ve tavsiye ettiğiniz için ve başkalarını da aynısını yapmaya teşvik ettiğiniz için sizi ödüllendiren dinamik bir Ödeme Planı ile bütünlenmesidir.

Sürdürülebilir bir iş ve gelir REFERANS OL, TEKRARLA, YÜKSEL ve KORUdisiplinlerini geliştiren ve uygulayan her QNET Bağımsız Temsilcisinin ulaşabileceği bir şeydir.

REFERANS OL

Satış ekibinizi oluştururken QNET ürünlerini düzenli olarak kullanmak ve tavsiye etmek, uzun vadeli büyüme ve sürdürülen bir gelir için temelinizi oluşturan bir disiplin ve uygulamadır.
•    PERAKENDE KÂRI
•    ERKEN ÖDEME

TEKRARLA

Ürününüzün ürünü haline gelin ve tüketin. Gerçek artık gelirin keyfini çıkarmak için iş ekibinizde bu tekrar davranışını oluşturun.

•    İŞ HACMİ KOMİSYONU
•    TEKRAR SATIŞ KOMİSYONU

YÜKSEL

QNET Achievers’ Club dereceleriniz ilerledikçe, dereceniz, prestijiniz ve kazancınız yükselir. Bu Derece ilerlemesi platformunda hedefleri belirlemenin ve elde etmenin önemini hafife almayın.

•    AYLIK SEVİYE İLERLEMESİ VE KORUMA


KORU

Daha fazla kişiyi, ürün satışlarıyla elde edilebilen inanılmaz avantajlara çekmenize yarayan, sürdürülebilir ve sağlam bir işi kesinleştirmek için, siz ve satış ekibinizin elde ettiği başarıyı koruyun!

•    SEVİYE KORUMA BONUSU
•    YIL BOYU TEŞVİKLER

QNET ACHIEVERS’ CLUB

Achievers’ Club ile QNET'in yıldızlarını tebrik ederiz. inançlarını, tutkularını, ilgilerini ve başarılarını takdir ederiz. Gökyüzünde daha fazla yıldız için daima yer olduğundan, başkalarına da aynısını yapmaları için ilham vermek ve onları motive etmek üzere hikayelerini kullanırız.


HEMEN BİR QNET ACHIEVERS’ CLUB YILDIZI OLUN!