Şimdi sizi Kayıt Sayfasına yönlendiriyoruz. Mevcut bir Bağımsız Temsilci (BT) iseniz, lütfen Sanal Ofisinizde oturum açın. Başka başvuru(lar) göndererek BT'liğinizi yinelemenize izin verilmediğinin farkında olun. BT'liğin yinelenmesi şirketin İlkeler ve Prosedürlerini ihlal eder. Böyle bir ihlali gerçekleştiren bir BT, şirketin BT'liğin bu gibi bir yinelenmesini düzeltmek için uygun gördüğü herhangi bir eyleme tabi olur.Kabul Et ve Kaydol

Çık ×

×

Şimdi sizi PERAKENDE eStore'a yönlendiriyoruz. Mevcut bir Bağımsız Temsilci (BT) iseniz, lütfen Sanal Ofisinizde oturum açın.Alışverişe devam et

Çık

×

Destek

QNET Türkiye olarak bir numaralı önceliğimiz, tüm Bağımsız Temsilcilerin bağlı olduğu, sürekli, birinci sınıf müşteri desteği ve kaliteli hizmetler sağlamaktır. İşinizi başlatmak ve sürdürmek için ihtiyaç duyduğunuz her konuda bilgi, alışveriş ve çevrimiçi işlem merkeziniz olarak hizmet veren, gelişmiş ve güvenli e-ticaret platformumuz ile size yüksek kaliteli kaynaklar sağlayan, kendini işine adamış bireylerin oluşturduğu profesyonel bir şirket ekibi olan Müşteri İlişkileri Merkezi (CSC) üzerinden destek sağlıyoruz.

 
Müşteri İliskileri Merkezi (CSC)
Müşteri İlişkileri Merkezi (CSC), tüm QNET Türkiye Bağımsız Temsilcilerine ve müşterilerine, sürekli ve birinci sınıf müşteri desteğiyle hizmetleri sunma önceliğini taşıyan, kendini işine adamış bireylerin oluşturduğu bir ekiptir. CSC, QNET Türkiye ağının olabildiğince düzgün işlemesini ve mesai saatleri içerisinde yardım etme becerisine sahip olmasını sağlamak gibi önemli bir sorumlulukla görevlendirilmiştir.  

Kurumsal Destek

QNET Türkiye malzemelerinin pazarlaması, reklamı ve tanıtımının, QNET Türkiye ürünlerinin araştırılması ve geliştirilmesinin ve şirketin stratejisiyle yönetiminin arkasındaki insanlar, son derece nitelikli ve deneyimli profesyonellerdir. Şirket pozisyonlarının kendi alanlarında yetenekli ve motivasyonu yüksek uzman kadrolardan oluşturulmasını sağlamak için sıkı istihdam standartları kullanılır. Doğrudan satış sektörüne aşina olan bu insanlar, QNET Türkiye tarafından Bağımsız Temsilcilere sağlanan yüksek kaliteli kaynakların sürekliliğini sağlarken, sinerji ve uyumlu mesajların şirket ve  ağ genelinde yayılmasını sağlamak için işin tüm alanlarıyla yakın biçimde çalışırlar.