Anasayfa / QNET Türkiye Hakkında

QNET HAKKINDA

Doğru İş, En İyi Ürün…

Kurulduğu günden beri dünyaya değer katmak için kendini değiştir felsefesini benimseyen ve bunu her şeyin üzerinde tutan QNET, Asya’nın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biri olan olarak farklı pazarlar için özgün ürünler geliştiriyor. QNET ürettiği ürünler ile hem girişimciliği güçlendiren hem de insanların yaşam kalitesini artırmaya yardımcı olan çözümler sunuyor.

QNET’in iş modeli sayesinde toplumun farklı kesimlerinden gelen 18 yaşını doldurmuş her insan minimum masrafla kendi işini kurabiliyor. ‘Bağımsız Temsilciler’ (BT) olarak adlandırılan QNET girişimcileri, sıkı ve azimli çalışmalarıyla ekonomik olarak kendi ayakları üzerinde durabiliyor, ailelerinin hayatlarına da destek olabiliyorlar. QNET Bağımsız Temsilcileri, hayatlarına dokundukları insanların da hayallerinin gerçekleşmesine yardımcı oluyor.

QNET’in iki önemli felsefesi var: RYTHM ve In-Service.

  • Büyük bir lider, yardımsever ve aktivist olan Gandhi’nin hayatı, çalışmaları, QNET’in kurucularına ilham oluşturdu. Gandhi’nin öğretileri, RYTHM (Dünyaya Değer Katmak için Kendini Geliştir) fikrinin temelini oluşturuyor. Bundan yola çıkarak, başarılı olmak için başkalarının başarılı olmasını sağlama anlayışı QNET’in de temellerinden birini oluşturu
  • QNET, destek (In-Service) konseptini, liderliğin önemli bir parçası olarak görüyor. Kurucuları; hizmetten ödün vermeme kültürünü hem çalışanlara, hem de network’ün kendisine çok güçlü bir şekilde aşılamış. QNET’e göre tevazu göstererek hizmet vermek bir liderin en temel özelliklerinden biri.
  • QNET, insanların büyük değer olduğuna inanıyor. Bu nedenle doğrudan satış sistemindeki bağımsız temsilcilerin sınırsız enerjisi, finansal bağımsızlığa ulaşmaya yönelik kolektif bir arzuyla destekleniyor. QNET, bağımsız temsilcilerinin ürünlerini ve iş modelini daha iyi anlamalarını sağlayacak tüm araç ve eğitimleri sağlamaya ve onları kişisel seviyede geliştirmeye destek oluyor.

QNET etnik ve kültürel farklılıklara kucak açıyor. Lider ekibi ve çalışanlar arasında 30 farklı ülkeden birçok kişi bulunuyor. Hizmet sunulan müşteriler ise 100’den fazla ülkeden geliyor.

QNET doğrudan satış sektöründe Birleşmiş Milletler görevi görüyor ve bundan gurur duyuyor!