Anasayfa / QNET Türkiye Hakkında

QNET Türkiye Hakkında

QNET Türkiye, Türkiye'nin en geniş ve en hızlı büyüyen çevrimiçi alışveriş ve iş platformudur. 2010'dan bugüne , her yaştan, sosyo-ekonomik statüden ,mutlu ve başarılı insanlardan oluşan yeni bir iş modeline ev sahipliği yapmaktadır.

Biz

Kurumsal, dinamik yapıya sahip bir doğrudan satış şirketi olarak, yaşamın farklı ihtiyaçlarına yönelik ürünlerimiz ve Network marketing doğrultusundaki iş fırsatlarımız ve QInfinite Ödeme Planımız sayesinde, üyelerimizin yaşam kalitelerini etkin şekilde yükseltmelerine destek olacak hizmet ve araçları sunuyoruz.

Yaşamın farklı ihtiyaçlarına yönelik yüksek standartlara sahip ürünlerimizle, üyelerimize ve alışveriş yapanlara en iyiyi sunmayı hedefliyoruz. Hem iş kurucularımız hem de doğrudan alışveriş yapmak isteyen iş ortaklarımıza yönelik hizmet veren ve QNET Türkiye Sanal Ofisi güçlendiren e- ticaret platformumuz sayesinde odağımızda daima “memnuniyet” var. QNET Türkiye olarak iş ve ürün portföyünü daha çok kişiye ulaştırmak için tam destekli bir girişim fırsatları öneriyoruz.

Yaşam kalitenize değer katacak iş fırsatlarımız ve günlük yaşamınızı zenginleştirecek perakende ürünlerimizle QNET Türkiye Ailesi olarak bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

QNET Türkiye Bir Tercihtir

QNET Türkiye yeni iş fırsatları ve ihtiyaca yönelik seçenekler demektir.

QNET Türkiye ürün portföyü, günlük yaşamın her yönünü zenginleştirmek için tasarlanmış; farklı ihtiyaçlara yönelik, sürekli ilerleyen ve gelişen, üretim-tasarım kalitesi açısından güçlü ve güvenilir seçeneklerden oluşmaktadır. QNET’in yaşamın ihtiyaçları doğrultusunda planlanarak beğeniye sunulan ve sürekli gelişen ürün portföyü ve bu ürün portföyünü planlamak ve yürütmek için kullandığı faaliyetler sayesinde, girişimcilerin karşılaştığı yüksek giriş maliyetleri, stok kontrolü ve envanterleme gibi ,büyük işletim yüküne sebep olan zaman ve iş gücü kaybını ortadan kaldırmaktadır. Böylece girişimcilerimiz başarıya ulaşmak için kendisine en uygun iş fırsatını seçip uygulayabilmektedir. Girişimcilerimiz kendi seçtikleri iş planı doğrultusunda ister tam zamanlı ister yarı zamanlı çalışabilir, zengin ürün portföyü sayesinde hedef kitlelerinin ihtiyaçları doğrultusunda farklı ürün seçeneklerini değerlendirebilirler. QNET Türkiye, kozmetikten, lüks ürünlere, seyahatten, öğrenime yaşamın her anına yönelik ürünleriyle farklı ihtiyaç ve taleplere cevap vermektedir.

  • İş planını tercihe göre düzenlemeyi sağlayan ve farklı seçenekler sunan ürünleriyle QNET Türkiye, , üyelerinin hayatlarını nasıl yaşayacakları konusunda tercih etme özgürlüğü sunar.
  • Eğitim
  • Kişisel Bakım
  • Ev Araçları
  • Lüks ve Koleksiyon
  • TatillerCREDIT CARDS ACCEPTED