Anasayfa / Profesyonel Pazarlama

PROFESYONEL PAZARLAMA

Profesyonel pazarlama uygulaması QNET işinde bir zorunluluktur.

Doğruluk Temel Değerlerimizden biridir ve bu yüzden Bağımsız Temsilcilerimizin (BT'ler) QNET ile, ağlarıyla ve muhtemel müşterileriyle iş anlaşmaları yürütürken daima dürüst ve adil olmaları beklenir.

Herkese açık Etik Kurallarımız, çoklu dilde İlkeler ve Prosedürler belgelerimiz bulunmaktadır ve tüm BT'lerin, işe katılmalarının ardından profesyonel ve etik pazarlamaya bağlılık taahhüdünü imzalamaları gerekmektedir.

QNET, şirketin BT'lerine endüstri tavsiyesi ve profesyonel pazarlama kılavuzları sunan hukuk ve doğrudan satış profesyonelleri ekibinden oluşan QNET Danışma Kurulunca desteklenir.

 

QNET'in Endüstri Savunusu

Doğrudan Satış endüstrisi, temel olarak bazı ülkelerde endüstri düzenlemelerinin eksikliği nedeniyle, zaman zaman, ilgisiz ve sürdürülemez pazarlama şemaları ile yanlış ilişkilenmelerden zarar görebilir. QNET'in güçlü şekilde savunduğu çözüm, daha çok uluslararası hükümetin büyüyen ve dürüst bir doğrudan satış pazarını destekleyen ve kolaylaştıran düzenlemeleri uygulamasıdır.

QNET işini nerede yaparsa yapsın işlemlerinde şeffaf ve meşru olmayı daima önemser ve tüm BT'lerin tutarlı profesyonel bir yaklaşımı benimsemesini ister.
CREDIT CARDS ACCEPTED