Anasayfa / Ödeme Planı

QNET ÖDÜL VE ÖDEME PLANI

QNET olarak müşterilerimize birinci sınıf ürün ve hizmetler sunmayı ve bu ürün ile hizmetleri onların günlük yaşantılarının bir parçası haline getirmeyi amaçlıyoruz. Siz de bizlerle birlikte çalışarak bu misyonun bir parçası olabilirsiniz. QNET’in portföyünde yer alan ürün ve hizmetleri sattığınızda, referans olup başkalarına tavsiye edip yönlendirdiğiniz zaman sizi ödüllendiren dinamik bir ödeme planıyla desteklenirsiniz.

REFERANS OL, TEKRARLA, YÜKSEL ve KORU disiplinlerini sağlayan ve uygulayan her QNET Bağımsız Temsilcisi (BT) sürdürülebilir bir işe sahiptir. Bu sayede gerçek bir ek gelir de elde eder.

 

REFERANS OL

Satış ekibinizi oluştururken QNET ürünlerini düzenli olarak kullanmak ve bu ürünlere referans olmak, uzun vadede büyümenizi ve sürdürülebilir bir gelir sağlamanızı sağlayacak.

  • PERAKENDE SATIŞ KÂRI
  • ERKEN ÖDEME

TEKRARLA

Ürününüz bir ürünü olun ve onu tüketin! Gerçek ek gelirin tadını çıkarmak için işletmenizde bu davranışı bir alışkanlık haline getirin.

  • İŞ HACMİ KOMİSYONU
  • TEKRAR SATIŞ KOMİSYONU

YÜKSEL

QNET Achievers’ Club’da ilerledikçe statünüz ve kazanımlarınız da yükselir. Bu statü yükseltim platformu üzerinden belirlenen ve ulaşılan hedeflerin önemini küçümsemeyin.

KORU

Ürün satışından elde edilebilecek maksimum geliri daha fazla insanın elde etmesine yardımcı olmanızı sağlayacak sürdürülebilir ve sağlam bir işletmeniz olduğundan emin olmak için kendinizin ve ekibinizin ulaştığı başarı seviyesini koruyun!

  • YIL BOYU TEŞVİKLER

QNET ACHIEVERS’ CLUB

Achievers’ Club ile QNET’in yıldızlarını onurlandırıyoruz. Başarı, tutku ve coşkuları taçlandırıyoruz. Onların başarı hikayeleri sayesinde başkalarını yüreklendiriyoruz. Gökyüzünde her zaman daha fazla yıldız için yer olduğuna inanıyoruz…

SİZ DE QNET ACHIEVERS’ CLUB’DA BİR YILDIZ OLUN!
CREDIT CARDS ACCEPTED