Anasayfa / Misyonumuz ve Vizyonumuz

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ   RYTHM (İnsanlığa Yardım Etmek İçin Kendini Yükselt) günlük uygulamasıyla küresel topluluğa katkıda bulunmaktır. Bunu, bireylerin hedeflerine ulaşmalarına ve yaşamı zenginleştiren ürünlerle girişimsel iş fırsatı birlikteliği yoluyla daha iyi yaşamlar sürdürmelerine yardım ederek gerçekleştiririz.

VİZYONUMUZ  doğrudan satış sektöründe küresel bir e-ticaret lideri olmak, tüm dünyadaki sürdürülebilir ve profesyonel ağ pazarlama topluluklarının gelişimine olumlu katkı sağlayacak şekilde bu konumu yükseltmektir.

TEMEL DEĞERLER ÖZEN, HİZMET ve DOĞRULUKTUR.

ÖZEN:İnsanlar en büyük varlığımızdır. Dokunduğumuz her yaşama özen ve tutku ile yaklaşmaya bağlıyız.

HİZMET: Hizmet kendimizi aşarak, uğruna yaşadığımız bir inançtır. Müşterilerimize ve topluluğumuza mükemmellik, saygı ve adanmışlıkla hizmet etmeye bağlıyız.

DOĞRULUK: Yaptığımız her şeyde etik ve dürüst olmak DNA'mızın özünde yer alıyor.

Bu QNET'in size Bağlılığıdır.

 

YAŞAMAYA BAŞLAYIN

Zamanınız olduğunda, çocuklarınız büyüdüğünde, paranız olduğunda, kilo verdiğinizde, işinizden ayrıldığınızda, kendi işinizi başlattığınızda yapacağınız şeylerden bahsetmek kolaydır...

Hayaliniz ne olursa olsun, bir yazar, bir sanatçı, uluslararası bir iş sahibi olmayı istediğiniz hakkında konuşuyor ve yine de günlük koşuşturmacada kayboluyorsunuz.

Yaşamı, gerçek yaşamı, başlatmak kararını ertelemeyi sürdürüyorsunuz; o rahatsız edici, bir şeylerin eksik kaldığı hissi ortaya çıkıyor.

QNET konsepti böyle bir histen doğdu.

Kurucularımız, talihsizlik bulutlarının hayallerin önüne çıkmaması için bir karar verdi. Kısmetsizliğe boyun eğmemeyi tercih ettiler. Yaşamaya başlamayı tercih ettiler.

Aynı felsefe QNET'te yaptığımız her şey için geçerlidir. Hedeflerinizi, hayallerinizi ve arzularınızı tanımlamak için, tutkunuzu keşfetmenizi ve durmaksızın onun peşinden gitmenizi istiyoruz.

Amacınızı bulmanıza yardımcı olmak için buradayız. NEDENİNİZİ bulmanız için.

Bu, hayatı çok daha iyi kılan, dünya standardındaki ürünlerimizle; bir girişimci olma hayalinin peşinden gitmenize yardımcı olan, heyecan verici, sınırsız iş fırsatıyla; büyümenize ve kendinizi keşfetmenize yardımcı olan eğitim programlarımızla veya toplumunuza borcunuzu ödemenize yardımcı olan topluluk kapsamlı teşviklerimize olabilir; burada QNET'te amacınızı bulabilirsiniz.

Yaptığımız her şey, yaşamınızı olması gerektiği gibi yaşamaya başlamanıza yardım etmek için tasarlanmıştır. Her gün, hayal ettiğiniz kişi olmanıza yardım etmek için.

QNET ile Yaşamaya Başlayın Bugün Başlayın. Şimdi Başlayın.
CREDIT CARDS ACCEPTED