Anasayfa / Marka Çalışması ve Spor Sponsorlukları

SPOR

Tek Başına Bir Lig!

Futbol bir tutku, bir yaşam tarzı, bir dindir. Parmak ucunuzda, 90 dakikanın tamamı boyunca tırnaklarınızı yediğiniz, takımınızın gol atacağını umma gerilimiyle sarılıp sarmalanmış, her şeyi içinde barındıran bir oyundur. Takımınıza tezahürat yaptığınız, değer verdiğiniz marşınızı söylediğiniz, hep desteklediğiniz takımın formasını giydiğiniz tarihsiz bir deneyimdir...

QNET, 2014'te, dünyanın en çok seyredilen sporu olan futbol alanına tarihi bir geçişle spor dünyasındaki yerini iyice perçinledi. QNET'in Manchester City Futbol Kulübü'nün Resmi Doğrudan Satış Ortağı olarak rolü, şimdiye kadarki en yüksek profilli spor sponsorluklarından biri haline gemektir.

Adanmışlık, sportmenlik ve en önemlisi takım çalışması sergileyerek, Manchester City Futbol Kulübü başarıyla 2013/2014 Barclay Premier Ligi Şampiyonu oldu. Takımın bir numara olma yolculuğu, başarmak için, bağlı, odaklı kalmanızı ve bir takım oyuncusu olmanızı gerektiren bir endüstri olan doğrudan satış endüstrisine de yansıyan değerler olan bağlılık, odak ve takım çalışmasından geldi. Ve Manchester City, sadece bir spor takımı olmanın ötesinde, gurur veren geçmişi ile, QNET'in dokunduğu tüm topluluklarda fark ortaya koymayı hedeflemesine benzer şekilde, dünya çapında topluluklarla derin, kalıcı bir bağ oluşturdu.

Manchester City ortaklığı QNET'in markasını küresel sahnede iyice benimsetmesini ve onu bir ev markası haline yükseltmesini sağladı QNET'in amacı, futbolun heyecanını ve fanların tutkusunu, doğrudan satışın heyecanı ve QNET'in Bağımsız Temsilcilerinin inisiyatifiyle bağlantılandırmaktır.

Manchester City Futbol Kulübü Sponsorluğumuza özel alt sitemizi keşfedin! 

BAŞARI FORMÜLÜ

Doğrudan satışın itici gücü ve arzusu, motor sporlarının heyecanında özetlenmektedir.

QNET, yıllarca motor sporlarını destekledikten sonra, 2010'da, doğrudan satış mesleğini Formula 1®'in elit dünyasında Virgin Racing ile tarihi ortaklığı ile küresel spor sahnesine yükseltti. Ortaklık 2011 sezonuyla ve 2012'de büyüdü.

Ekip, Rus sahiplerinin vizyonunu ve hırsını yansıtır şekilde, 2012'de Marussia F1 Ekibi olarak yeniden adlandırıldı. Marussia F1 Ekibinin Resmi Doğrudan Satış Ortağı olarak ve iki yarış arabasındaki ve sürücü tulumlarında ve kasklarındaki QNET logosu ile, yüksek statülü ortaklık QNET marka adını dünya çapında yarım milyardan fazla insanın evine soktu.

Ortaklık QNET'in dünya çapında sporu ve özellikle motor sporları arenasını desteklemesi açısından çok önemli bir evrimi temsil etmektedir. Marussia F1 Ekibi ile ortaklığıyla QNET, şirketin geçmişi boyunca motor sporları ekiplerine ödül kazandıran sponsorluklar ile kurulan bir mirası sürdürmektedir.

QNET Spor Sponsorlukları hakkında daha fazlası için, sporla ilgili her şeye adanmış alt sitemizi keşfedin! 
CREDIT CARDS ACCEPTED