Anasayfa / Kurumsal Sosyal Sorumluluk

QNET MİLYONLARCA KALBE DOKUNUYOR

QNET'in kalbinde her zaman güçlü bir amaç yatar. Çalışanlar ve Bağımsız Temsilciler olarak bizler RYTHM Felsefesiyle (İnsanlığa Yardım Etmek İçin Kendini Geliştir) birbirimize bağlandığımızı biliriz. QNET ailesi olarak kurum kültürümüz insanlığa değer katmak üzerinedir.

Kurucularımız daima ekonomik başarının ötesinde insanlığa faydalı olmak için çalışma ihtiyacını savunmuştur. Bu görüş doğrultusunda da bizler önceliğimiz, başta hizmet verdiğimiz toplumlara ardından da tüm dünyadaki insanlara fayda sağlamaktır. QNET, paranın ilk olarak insanların yaşantılarını yükseltmek için ve kalıcı bir etki bırakmak için kullanılması gereken bir araç olduğuna inanır.

Tüm projelerimiz dört temele dayanır:

  • Eğitim
  • Toplum Gelişimi
  • Sanat ve Kültür
  • Çevre

QNET, çalıştığımız topluluklarda fark ortaya koymak için gelişmekte olan ülkelerdeki bir dizi proje üzerinde RYTHM Foundation ile yakın biçimde çalışır. QNET sadece ekonomik bir değer yaratmaya değil; dünyanın daha iyi olması için sürdürülebilir değişime katkıda bulunmaya inanır.

QNET Türkiye’de farklı alanlarda sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirerek global ‘yardımseverlik’ vizyonuna ortak olur. Bu minvalde QNET, TOÇEV’deki (Tuvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı) çocuklarla kültürel geziler düzenliyor. Yine her yıl dezavantajlı çocuklara destek olan Koruncuk Vakfı yararına İstanbul Maratonu’nda ter döküyor. Biliyoruz ki bir ülkede bir çocuğun değişmesi gelişmesi bir ülkenin gelişmesi değişmesi demektir.

 

QNET, çocukların ve gençlerin sporla hayatlarının güzelleşeceğini ve daha başarılı olacaklarına inandığı için amatör sporculara destek oluyor. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın İstanbul Şubesi Erkek Voleybol Takımı’na 2017 yılında, Kız Futbol Takımı’na da 2018 yılında sponsor oldu.

QNET, Ramazan ayında da Çorbada Tuzum Olsun Derneği’yle yardıma ihtiyacı olanlara desteklerini sunmaya devam ediyor.

GLOBAL SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ  

TAARANA

QNET'in çalışanları ve Bağımsız Temsilcileri, Malezya'daki Vijayaratnam Vakfı tarafından kurulmuş, özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklar için bir okul olan Taarana'ya destekte bulunuyorlar.

RASHID PEDATRİ MERKEZİ

QNET 2013'te, engelli gençler için dünya standardında bir gençlik gelişim ve eğitim merkezi olarak açılan Dubai merkezli Rashid Pediyatri Merkezi ile bir dostluk anlaşması imzaladı. QNET bu merkezdeki gençlerle yıl boyu farklı sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiriyor.
CREDIT CARDS ACCEPTED