Anasayfa / Feragatname

FERAGATNAME

Bu web sitesini kullanmanız bu Feragatname şartlarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

Doğruluk Garantisi Bulunmaz

Bu web sitesi'nde tarafımızdan sunulan bilgiler 'olduğu gibi' olup yalnızca genel ve tanıtıcı amaçla verilmiştir. Bu web sitesinde bulunan bilgilerin güvenilirliğini sağlamak için her tür çabanın uygulanmasına rağmen, bu, burada belirtilen herhangi bir bilginin doğruluğuna veya yeterliliğine ilişkin açık veya ima edilen bir garanti oluşturmaz.

Gelecekteki gelir ya da kazanç vaadine yönelik herhangi bir garanti ya da teminatı açıkça reddediyoruz. Herhangi bir gelir ya da kazanç potansiyeli iddiası yalnızca bir fikir olarak kabul edilmeli ve doğruluğu kanıtlanmadıkça buna güvenmemelisiniz. Bu tür iddialara güvenmeniz sonucu meydana gelebilecek her tür zarar ve kayba karşı sorumlu tutulamayacağımız gibi, bu konuda herhangi bir sorumluluk ya da yükümlülük kabul etmiyoruz.

 

Üçüncü Taraf Web Sitesine Bağlantılar

Bu web sitesinde üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar verilmiş olabilir. Bu bağlantıların sağlanması yalnızca kullanıcıların kolayca başvurmasını sağlamak amacıyla verilmiştir. Bu, söz konusu dış sitelerin içeriğini kabul ettiğimiz ya da reddettiğimiz anlamını taşımaz. Söz konusu bu dış web sitelerinin içeriği her ne olursa olsun bunlarla ilgili herhangi bir sorumluluk ya da yükümlülük kabul etmiyoruz ve söz konusu bu dış web sitelerinin kullanımı, hatalı kullanımı ya da bunlara güvenilmesinden kaynaklanan herhangi bir kayıp ya da zarardan ötürü sorumluluk kabul etmiyoruz ve bunlardan sorumlu tutulmayacağız. Bu sitede bulunan herhangi bir bilgiyi önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kendi takdirimizle herhangi bir zamanda silme ya da düzenleme hakkımız saklıdır.
CREDIT CARDS ACCEPTED