Anasayfa / Doğrudan Satış Sektörü

DOĞRUDAN SATIŞ SEKTÖRÜ

Doğrudan Satış nedir?

Doğrudan satış sektörü, şirketlere ürünlerinin ve/veya hizmetlerinin müşterilere doğrudan dağıtımı ve satışı için alternatif bir kanal sunuyor. Doğrudan satış, geleneksel perakende satış konumundan uzak, sürekli büyüme eğilimi gösteren, heyecan verici bir sektör olarak öne çıkıyor.

Doğrudan satışta birçok farklı dağıtım yöntemi kullanılıyor ve network marketing bunlar arasında yer alıyor.

Orta gelir grubundaki artış, teknolojik yenilikler ve serbest piyasa koşullarında kısıtlanmaların genişlemesiyle birlikte doğrudan satış sektöründe büyümenin yolu açıldı. Doğrudan satış sektörü her gün daha fazla insan tarafından keşfediliyor ve girişimcilik de giderek gelişiyor.

Dünya Doğrudan Satış Kurumları Federasyonu'dan alınan 2017 rakamları, www.wfdsa.org

Doğrudan Satış Federasyonu’nun 2017 verilerine göre global ciro 189,6 milyar dolar civarındadır, Türkiye’nin buradaki payı 732 milyon dolar olmaktadır.

QNET sistemi nasıl işliyor?

QNET’te girişimcilere yani ‘Bağımsız Temsilcilere’’ (BT) ve dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize alışveriş yaptığı sağlam, güvenilir online mağazamız aracılığıyla iyi araştırılmış ve özenle geliştirilmiş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Müşterilerimiz:

  1. Perakende Müşteriler – Ürünlerimizi düzenli olarak alan, fakat doğrudan satışın iş tarafında rol almayanlar.
  2. Potansiyel BT’ler – Ürünlerimizi alan ve iş fırsatını da değerlendirenler.
  3. Mevcut BT’ler – Ürünlerimizi düzenli olarak alan, bir yandan da doğrudan satış işlerini kuranlar.

QNET Ödeme Planı:

QNET olarak, eşsiz, kanıtlanmış ve tekrarlanabilir bir ödeme planı sunuyoruz. Plana göre, ürünlerimizi tanıtan ve potansiyel BT’lerin yönlendirmesini yapan BT’lerimize komisyon ve teşvik ödemesi yapılıyor.
CREDIT CARDS ACCEPTED